آدرس هتل :استان فارس، شیراز ، خیابان حضرتی، نبش مجتمع تجاری شهر

اتاق‌های بوتیک هتل راوی شیراز

نام اتاق
ظرفیت: 2 نفر
قیمت برای 1 شب
100،000تومان
نام اتاق
ظرفیت: 2 نفر
قیمت برای 1 شب
100،000تومان
نام اتاق
ظرفیت: 2 نفر
قیمت برای 1 شب
100،000تومان

هتل های مشابه بوتیک هتل راوی شیراز

امکانات بوتیک هتل راوی شیراز

قوانین و مقرارت هتل

درباره بوتیک هتل راوی شیراز

در کوچه پس کوچه‌های شهر زیبای شیراز که قدم بزنید، چشمتان به خانه‌های سنتی و قدیمی می‌افتد که تبدیل به اقامتگاه شده‌اند. بوتیک هتل راوی شیراز هم از آن عمارت‌های سنتی‌ست که قدمتش حداقل به 200 سال پیش می‌رسد و همچون نگینی در بین هتل‌های شیراز می‌درخشد. اتاق‌های این عمارت با الهام از معماری زندیه و پهلوی طراحی شده‌اند و حس و حالی نوستالژیک و دوست‌داشتنی دارند.

با اقامت در بوتیک هتل راوی شیراز می‌توانید به جاهای دیدنی شیراز مانند خانه منطقی‌نژاد، امامزاده شاه چراغ و مسجد نصیرالملک دسترسی آسانی داشته باشید.

 

امکانات و خدمات بوتیک هتل راوی شیراز

واحدهای اقامتی بوتیک هتل شیراز شامل اتاق فیروز، اتاق دولتشاه، اتاق ملک تاج، اتاق شهدخت، اتاق پری جهان و اتاق سلماست که معماری و فضای داخلی هرکدام با دیگری متفاوت است.

اتاق فیروز بوتیک هتل راوی شیراز سه پنجره تمام قد و دوتخت دارد، اتاق دولتشاه در سرداب عمارت قرارگرفته و سه پله از سطح حیاط پایین‌تر است. اتاق ملک تاج سه تخت سینگل دارد و پنجره‌هایش رو به حیاط زیبای عمارت باز میشوند.

اگر دلتان می خواهد هر روز از عطر بهارنارنج حیاط مست شوید، به شما اقامت در اتاق شهدخت را پیشنهاد می‌کنیم. اتاق شهدخت با سقف آینه‌کاری شده و پنجره های رنگی اش یکی از محبوب ترین اتاق های بوتیک هتل راوی شیراز است، اما اگر می‌خواهید حداقل برای چند شب در گذشته سفر کرده و  هرروز در اتاقی مجلل با الهام از معماری زندیه چشم بازکنید، نفیس‌ترین و بهترین اتاق بوتیک هتل راوی را از دست ندهید. شک نداریم حین ورود به اتاق پری جهان و با تماشای دکوراسیون منحصربه فردش، حیرت می کنید.

اگر به تنهایی عازم شیراز هستید، اتاق سلما هتل بوتیک شیراز بهترین گزینه برای شماست. اتاق سلما کوچک‌ترین اتاق هتل است که به زیباترین شکل ممکن تزئین شده است.

در تمامی اتاق‌ها می‌توانید با وجود امکاناتی نظیریخچال، میزناهارخوری، اینترنت، اسپیلت، کنسول و آینه، رخت آویز، چوب لباسی، حمام و سرویس بهداشتی اقامتی فراموش‌نشدنی داشته باشید.

 

آدرس و شماره تلفن بوتیک هتل راوی شیراز

بوتیک هتل راوی شیراز در خیابان حضرتی واقع شده و تنها 1 کیلومتر با امامزاده شاه‌چراغ فاصله دارد. بازدید از مسجد نصیرالملک که به مسجد صورتی معروف است، از واجبات سفر شیراز محسوب می‌شود که با اقامت در بوتیک هتل راوی می توانید در عرض 10 دقیقه به آنجا بروید.

اگر اقدام به خرید بلیط هواپیما کرده‌اید و فاصله فرودگاه تا بوتیک هتل راوی دغدغه‌تان است، باید این مژده را بدهیم که فرودگاه فاصله کمی با هتل دارد و اگر با خرید بلیط قطار عازم شهر شیراز هستید، نگران فاصله راه‌آهن تا هتل نباشید. شما می‌توانید پس از طی‌کردن 24 کیلومتر به بوتیک هتل راوی شیراز برسید.

همچنین برای آگاهی از قیمت بوتیک هتل راوی شیراز می‌توانید با شماره 1548 تماس بگیرید و متناسب با بودجه‌تان اتاق موردنظر خود را رزرو نمایید.

 

رزرو بوتیک هتل راوی شیراز

برای رزرو هتل بوتیک راوی شیراز می‌توانید روی سایت یوتراوز حساب باز کنید. رزرو آنلاین بوتیک هتل راوی بسیار آسان است. ما در یوتراوز بهترین هتل‌ها را با تضمین کمترین قیمت به شما پیشنهاد می‌کنیم. علاوه‌بر یوتراوز امکان رزرو این هتل از سایت هتل بوتیک راوی هم امکان‌پذیر است.