آدرس هتل :گلستان، گنبدکاووس، خیابان امام علی، خیابان یاس

اتاق‌های هتل قابوس گنبدکاووس

نام اتاق
ظرفیت: 2 نفر
قیمت برای 1 شب
100،000تومان
نام اتاق
ظرفیت: 2 نفر
قیمت برای 1 شب
100،000تومان
نام اتاق
ظرفیت: 2 نفر
قیمت برای 1 شب
100،000تومان

هتل های مشابه هتل قابوس گنبدکاووس

امکانات هتل قابوس گنبدکاووس

قوانین و مقرارت هتل

نرخ میهمان خارجی (غیر عرب‌زبان)یکسان با نرخنامه
نرخ میهمان خارجی (عرب‌زبان)یکسان با نرخنامه
بازه سنی اقامت رایگان کودکانکودکان زیر 8 سال (در صورت عدم استفاده از سرویس)
بازه سنی برای اقامت با هزینه نیم‌بهاکودکان بین 8 تا 12 سال (در صورت عدم استفاده از سرویس)
پذیرش خانم مجردنامشخص
قوانین صیغه‌نامهنامشخص

درباره هتل قابوس گنبدکاووس

هتل قابوس یکی از هتل‌‌های یک ستاره گنبدکاووس است که در سال 1387 در 2 طبقه با 18 اتاق ساخته شده و در حال حاضر با ظرفیتی در حدود 42 تخت میزبان میهمانان و مسافرانی است که به این شهر سفر می‌کنند. هتل قابوس گنبدکاووس همچنین دارای لابی به ظرفیت 15 نفر و پارکینگی با ظرفیت 8 خودرو است.

 

رزرو آنلاین و تلفنی هتل قابوس گنبدکاووس

برای اقامت در هتل قابوس گنبدکاووس می‌توانید به دو صورت آنلاین و تلفنی نیز اقدام کنید. در اولین روش کافی است تا اتاق مدنظر خود را از لیست اتاق‌هایی که در اختیار شما قرار می‌گیرد، انتخاب کرده و پس از آن با طی کردن مراحل خرید آن را به صورت آنلاین نیز رزرو کنید. برای رزرو تلفنی این هتل هم کحافی است تا با تلفن رزرو هتل قابوس گنبدکاووس به شماره 1548 تماس بگیرید و پس از انتخاب اتاق مدنظرتان آن را به صورت تلفنی رزرو کنید.

 

امکانات و خدمات هتل قابوس گنبدکاووس

با اقامت در هتل قابوس گنبدکاووس می‌توانید از امکانات و خدماتی که به صورت عمومی و یا در اتاق‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد، بهره‌مند شوید. برخی از امکانات و خدمات عمومی این هتل به اختصار عبارتند از: چایخانه سنتی، اتاق سیگار، لابی، صندوق امانات، نمازخانه، تاکسی سرویس، کرایه اتومبیل بدون راننده، خدمات خانه‌داری، پذیرش 24 ساعته، اینترنت و تلویزیون

با رزرو اینترنتی هتل همچنین این امکان را دارید تا از امکانات و خدمات دیگری که در اتاق‌های این هتل برای شما در نظر گرفته شده است بهره‌مند شوید. این امکانات و خدمات به اختصار عبارتند از: رخت‌آویز، کمد لباس، دراور، آباژور، صبحانه، یخچال، حمام، لوازم بهداشتی، سیستم گرمایش و سرمایش، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، تلویزیون، دمپایی و مینی بار

 

آدرس و شماره تماس پشتیبانی هتل قابوس گنبدکاووس

هتل قابوس گنبدکاووس در خیابان امام علی (ع) و در خیابان یاس قرار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این هتل می‌توانید با تیم پشتیبانی ما در یوتراوز به شماره 1548 تماس بگیرید و اطلاعات مدنظر خود را به صورت 24 ساعته و به طور کامل دریافت کنید.