آدرس هتل :کیلومتر 13 جاده چناران به قوچان، روستا رادکان
اتاق‌های قابل رزرو
نام اتاق
ظرفیت: 2 نفر
قیمت برای 1 شب
100،000تومان
نام اتاق
ظرفیت: 2 نفر
قیمت برای 1 شب
100،000تومان
نام اتاق
ظرفیت: 2 نفر
قیمت برای 1 شب
100،000تومان
هتل های مشابه اقامتگاه بومگردی ارگ رادکان چناران
امکانات اقامتگاه بومگردی ارگ رادکان چناران
قوانین و مقرارت هتل
نرخ میهمان خارجی (غیر عرب‌زبان)متفاوت با نرخنامه
نرخ میهمان خارجی (عرب‌زبان)متفاوت با نرخنامه
بازه سنی اقامت رایگان کودکانکودکان زیر 5 سال (در صورت عدم استفاده از سرویس)
بازه سنی برای اقامت با هزینه نیم‌بهاندارد
پذیرش خانم مجردبا مدارک شناسایی معتبر
قوانین صیغه‌نامهبا مهر برجسته محضر
درباره اقامتگاه بومگردی ارگ رادکان چناران

یکی از اقامتگاه‌های زیبا و دیدنی روستای تاریخی رادکان چناران، اقامتگاه بومگردی ارگ است. اقامتگاه بومگردی ارگ رادکان چناران، در سال 1395 در 2 طبقه با 12 اتاق ساخته شده است. این اقامتگاه بومگردی با فضایی دیدنی و محیطی آرام و قدیمی میزبان میهمانانی است که جهت گذراندن اوقات فراغت خود به این اقامتگاه می‌آیند. اقامتگاه بومگردی ارگ رادکان چناران دارای رستورانی به ظرفیت 30 نفر است که به همین جهت هم با اقامت در آن دغدغه وعده‌های غذایی شما هم برطرف خواهد شد.

 

رزرو آنلاین و تلفنی اقامتگاه بومگردی ارگ رادکان چناران

برای اقامت در این اقامتگاه دیدنی می‌توانید با انتخاب اتاق مدنظر خود از لیست اتاق‌های موجود در این هتل، اتاق مورد نظرتان را انتخاب کرده و پس از آن با طی کردن مراحل خرید، اتاق مورد نظرتان را به صورت آنلاین نیز رزرو کنید. همچنین این امکان را دارید تا با انتخاب اتاق مورد نظر خود و تماس با شماره 1548، اتاق مورد نظرتان را به صورت تلفنی رزرو کنید.

 

آدرس و شماره تماس پشتیبانی اقامتگاه بومگردی ارگ رادکان چناران

اقامتگاه بومگردی ارگ رادکان چناران در کیلومتر 13 جاده چناران به قوچان و در روستا رادکان قرار گرفته است. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر، می‌توانید ضمن بهره‌مندی از سایت اقامتگاه بومگردی ارگ رادکان با شماره تماس پشتیبانی یوتراوز به شماره 1548 تماس بگیرید و اطلاعات مورد نیاز خود را به طور کامل و در کوتاه‌ترین زمان ممکن دریافت کنید.

 

امکانات و خدمات اقامتگاه بومگردی ارگ رادکان چناران

با رزرو اینترنتی هتل این امکان را دارید تا از امکانات و خدماتی همچون چایخانه سنتی، فروشگاه، تاکسی سرویس، کتابخانه، فضای سبز، خدمات باربری، لابی، سیستم گرمایش و سرمایش، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، خدمات خانه‌داری، پذیرش 24 ساعته، صبحانه، پارکینگ و ... نیز به صورت عمومی و یا در اتاق‌های این اقامتگاه بهره‌مند شوید.