ورود
bandar abbas shopping centers

بهترین مراکز خرید بندرعباس

زمان برای مطالعه 5 دقیقه
  • ...
  • ...
  • تعداد کلمات

بازارگردی جزء کارهای هیجان‌انگیزی است که می‌توانید در سفر به هرمزگان زیبا انجام دهید، حسابی در بازاهای متنوع و مراکز خرید بندرعباس راه بروید و خرید کنید. در این بندر بزرگ انواع و اقسام بازارها و مراکزتجاری قرار دارد که تنوع محصول و قیمت در آن‌ها زیاد است.

مراکز تجاری مدرن و لوکس جزء مکان‌هایی در بندرعباس هستند که می‌توانید یک گشت‌وگذار لذت‌بخش را در آن تجربه کنید. این پاساژهای چندطبقه‌ای به‌نسبت جدید که تعدادشان در بندرعباس بسیار زیاد است و مغازه‌های زیادی را در خود جای ‌داده‌اند، هرکدام به بورسی از کالاهای مختلف تبدیل شده‌اند. بی جهت نیست که بازارگردی جزء کارهای هیجان‌انگیزی شده که می‌توان در سفر به بندرعباس تجربه کرد. در این مقاله با یوتراوز همراه باشید تا بهترین مراکز خرید و بازارهای این مقصد توریستی را به شما معرفی کنیم.

مراکزتجاری و خرید بندرعباس

سیتی‌سنتر بندرعباس

city center mall bandar abbas

هنگامی‌که اسم این پاساژ را می‌شنوید گمان می‌کنید که یک پاساژ مدرن با معماری جدید است، اما ساختمان بزرگ سیتی‌سنتر که به آن بازار بزرگ مرکزی بندرعباس هم می‌گویند تصویر دیگری را در مقابل چشمان شما هویدا می‌سازد. معماری این ساختمان معماری بومی بندرعباس است که حتی جزئیات این معماری بومی نیز در آن رعایت شده ‌است. از دیوارهایی با روکاری گلی گرفته تا بادگیرها و شکل چوب‌های به‌کار رفته در سقف همه و همه نمایانگر معماری بومی جنوب کشورمان است. برای رفتن به این بازار بومی باید به سمت میدان 17 شهریور حرکت کنید.

حال‌‌وهوای خرید در سیتی‌سنتر بندرعباس

وارد سیتی‌سنترکه می‌شوید بیش از 500 غرفه در انتظار شما است تا در میان کالاهای رنگارنگش بچرخید و آن‌چه را که می‌خواهید پیدا کنید. تنوع جنس و قیمت در سیتی سنتر بندرعباس بیداد می‌کند. چه اهل خرید برند باشید یا نباشید می‌توانید با گشت‌وگذار در میان فروشگاه‌های مختلفی، کالایی که مناسب و هماهنگ با سلیقه و البته بودجه شما باشد را پیدا کنید. در این‌جا نه قیمت‌ها آنقدر بالاست که شما را از خرید حداقل ها ناامید کند و نه آن‌قدر پایین است که شما را در کیفیت کالاها و اجناس به شک بیاندازد. قدم به قدم که به جلو می‌روید‌، تمرکز شما برای خرید یک کالای خاص بیشتر می شود اما ناخودآگاه ویترین‎های فروشگاه های مختلف دیگر شما را به سمت خود می‌کشانند. این مرکز خرید به ‌گونه‌ای است که از هر نقطه‌ که شروع می‌کنید نمی‌دانید به کدام سمت می‌روید. آنچه شما را هدایت می‌کند ویترین‌ها و تماشای آن‌ها است. انواع لباس، کیف، کفش، محصولات آرایشی و بهداشتی، عطر و ادکلن، بدلیجات، لوازم الکترونیکی و ... در این مرکزتجاری پیدا می‌شود.

از خرید سوغاتی تا شکم‌گردی در سیتی‌سنتر

اگر لحظه‌ای بایستید و به صدایی که در فضا می‌پیچد گوش کنید می‌بینید که همه‌‌ی کسانی که مثل شما در میان غرفه‌ها و فروشگاه‌ها در حرکت هستند در حال جست‌وجوی آن چیزی هستند که باب میل‌شان باشد. جستجو بخش جدایی‌ناپذیر خرید است به خصوص در بازارهای بزرگ باید چنین کاری را کرد. قطعا در میان تمامی این فروشگاه‌ها می‌توانید سوغات مناسب هم برای دوستان و عزیزان خود پیدا کنید سپس خرسند و خوشحال و دست پر به شهرتان برگردید. حالا که خریدهایتان را انجام داده‌اید وقتش رسیده که نفسی هم تازه کنید. این همه جستجو حتما شما را خسته و گرسنه کرده‌است. می‌توانید سری به رستوران و کافی‌شاپ سیتی سنتر بزنید و خستگی و گرسنگی را با یک نوشیدنی یا خوردن غذایی خوشمزه رفع کنید و اگر دل‌تان خواست بعد از استراحت دوباره به جستجوی خریدهایتان ادامه بدهید.

مجتمع تجاری ستاره شهر بندرعباس

برای رسیدن به مجتمع تجاری ستاره ‌شهر به سمت میدان 17 شهریور یا میدان شهربانی سابق باید بروید. در این میدان ساختمان شیشه‌ای بزرگ و مدوری را می‌بینید که همچون ستاره ای می‌درخشد. نور آفتاب در شیشه های این بنا منعکس می‌شود و جلوه‌های درخشان به آن می‌دهد، همان‌طور که اگر شب این جا آمده باشید نورهای درخشان شهر است که نمای شیشه‌ای ستاره ‌شهر را ستاره باران کرده است. معماری این مرکز خرید به قدری زیبا است که نظر گردشگران را به خود جلب می‌کند و دوست دارند حتما چرخی بزنند و حسابی کیف کنند.

حال‌وهوای خرید در ستاره ‌شهر بندرعباس

قدم به درون مجتمع که می‌گذارید می‌توانید احساس کنید که در یکی از شیک ترین بازارهای بندرعباس هستید. 400 واحد تجاری در این سه طبقه پر از کالا هستند تا آنچه را که مطابق سلیقه‌ی شما است در برابر دیدگان‌تان قرار دهند. هنگامی‌که وارد ستاره ‌شهر می‌شوید فکر می‌کنید که وارد یک مجتمع فروش طلا شده‌اید، زیرا طبقه‌ی همکف بورس انواع طلا و جواهر است و شما می‌توانید در این دنیای طلا و جواهرات بچرخید و حسابی لذت ببرید. شاید چیزی را که در شهر خودتان پیدا نکرده‌اید در این‌جا باشد. شاید یک نفر در بندرعباس ذوقی داشته که نزدیک است به سلیقه ی تو و توانسته با این فلز گران‌قیمت آن چیزی را بسازد که شما دوست دارید. در میان طلا فروشی‌ها مغازه‌های بدلیجات هم دیده می‌شوند که در میان آن‌ها هم می‌توانید زیبایی‌های جدید و زیادی را ببینید.
به طبقه‌ی دوم و سوم که می‌روید دنیای دیگری در برابر شما نمایان می‌شود: لباس، کیف و کفش، ساعت، موبایل، وسایل الکتریکی، وسایل کامپیوتر در انواع و اقسام برندهای داخلی و خارجی مختلف هستند که در دنیایی از کالا در برابر دیدگان شما قرار دارند تا آنچه را سلیقه‌تان می‌پسندد برای شما مهیا کند.

دیگر امکانات مرکزتجاری ستاره ‌شهر

اگر دیگر خریدهایتان تمام شده و حسابی از تماشای ویترین مغازه‌های گوناگون لذت برده‌اید بهتر است خودتان را به تماشای یک فیلم به همراه عزیزانتان در طبقه‌ی آخر ستاره‌ شهر دعوت کنید. شاید درست در همین لحظه فیلمی از بازیگر یا کارگردان مورد علاقه شما در سینما در حال پخش است. پس معطل نکنید و بلیط بخرید و تجربه‌ی دیدن یک فیلم را در بندرعباس با خود به یادگار ببرید یا اگر قصد دیدن فیلم ندارید می‌توانید در رستوران و کافی شاپ این مرکزتجاری خود را به یک غذا یا نوشیدنی خوشمزه دعوت کنید.

مرکزخرید زیتون بندرعباس

به سمت بولوار امام‌خمینی و چهارراه بلوکی می‌روید و در تقاطع خیابان امام‌خمینی و خیابان امام موسی صدر ساختمان هلالی شکل مرکزخرید زیتون در برابر دیدگان شما خودنمایی می‌کند. معماری این ساختمان کاملا با معماری بومی بندرعباس متناسب است. نقشه‌ی این ساختمان هلالی شکل به گونه‌ای طراحی شده‌ است که در قسمت‌های مختلف آن از المان‌های بومی استفاده شده و با وجود مدرن بودن ساختمان اما نشان می‌دهد که این بنا به یک شهر جنوبی تعلق دارد. باید به شما گردشگران عزیز بگوییم که زیتون یکی از معروف‌ترین پاساژهای شهر بندرعباس است و سابقه‌ای بسیار زیاد دارد و از دیرباز در این شهر بوده تا بتواند بخشی از نیازهای خرید مردم این شهر و همین طور گردشگران را فراهم کند.

حال‌وهوای خرید در مرکزخرید زیتون

بازار زیتون چند در ورودی برای عابرین و هم برای خودروها دارد تا دسترسی به آن از جهت‌های مختلف راحت و امکان‌پذیر باشد. تالار بزرگ ورودی بازار زیر گنبدی که نور را به داخل هدایت می‌کند فضایی زیبا ساخته است. حدود 500 واحد تجاری زیرقدم‌های شما قرار دارد تا بتوانید آنچه را که می‌خواهید پیدا کنید. لباس، کیف و کفش، ادکلن و عطر، بدلیجات و جواهرات، محصولات آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی و خوراکی، لوازم برقی، موبایل، وسایل خانه و ... همه‌ی این‌ها در مرکزخرید زیتون موجود است و درحال حاضر شما در شهر فرنگ کالاهای گوناگون هستید. اگر دنبال برند هستید حتما در گشت‌وگذار بازار زیتون آنچه را که می‌خواهید پیدا می‌کنید، اگر هم اهل کالاهای برند نباشید تنوع کالا و قیمت‌ها به قدری زیاد است که آنچه را که موردپسند و مطابق با سلیقه‌تان است را سرانجام پیدا خواهید کرد. در گشت‌وگذار میان مغازه ها حتما متوجه می‌شوید که قیمت‌های بازار زیتون به نسبت مراکز دیگر خرید مناسب‌تر است و همین باعث می‌شود که از انتخاب این مرکز برای خرید راضی باشید و حتی بتوانید سوغاتی‌های زیبا و باکیفیتی برای عزیزان خود تهیه کنید.

امکانات مرکزخرید زیتون

ممکن است در این جست‌وجو و گشت‌وگذار خسته و گرسنه شده باشید. بازار زیتون هم مانند تمامی مجتمع‌های تجاری دارای رستوران و کافی‌شاپ است. کافی است سری به آن‌ها بزنید، یک جای خوب پیدا کنید، بنشینید و برای خودتان و خانواده و یا دوستان‌تان یک وعده غذای خوشمزه سفارش بدهید و دلی از عزا دربیاورید یا یک نوشیدنی و خوراکی نوش‌جان کنید، کمی رفع خستگی کنید و درباره‌ خریدهای هیجان انگیزتان در مرکز خرید زیتون و یادگاری‌ها و سوغات بندرعباس با همراهان‌تان گپ بزنید.

مرکزخرید ستاره‌ جنوب بندرعباس

یکی دیگر از مراکز خرید معروف در بندرعباس که طرفدار زیاد دارد، مرکزخرید ستاره ‌جنوب است. برای رفتن به مرکزخرید ستاره جنوب باید به سمت بولوار طالقانی حرکت کنید. در این مرکزخرید هم مانند مراکزخرید دیگر انواع و اقسام کالاهای گوناگون در برندهای داخلی و خارجی پیدا می‌شود. مرکز خرید ستاره جنوب در سه طبقه تجاری ساخته شده که طبقه همکف بورس طلافروشی است، طبقه دوم و سوم مغازه‌های مختلف پوشاک مردانه و زنانه و دیگر مغازه‌های رنگارنگ قراردارد. حالا نوبت تفریحات و گشت‌وگذار در طبقه سوم است، در این طبقه شهربازی و سالن‌سینما قرار دارد که می‌توانید حسابی در این طبقه خوش بگذرانید. همچنین باید بگوییم در کنار این همه مغازه رستوران، کافی‌شاپ و فست‌فودهای زیادی است که بعد از کلی خرید کردن و راه رفتن خودتان را همراه با عزیزان‌تان به یک غذای خوشمزه یا یک نوشیدنی سرد یا گرم دعوت کنید و بهترین لحظات را در بندرعباس ثبت کنید.

مرکزخرید نخیل سنتر بندرعباس

 nakheel complex bandar abbas

اگر برند دوست هستید و به دنبال اجناس برند در بندرعباس هستید حتما به مرکزخرید نخیل سنتر سری بزنید. مرکزخرید نخیل سنتر جزء بهترین مراکزخرید بندرعباس است که دارای انواع و اقسام اجناس برند است. برای رفتن به این مرکزخرید باید به سمت چهارراه نخل‌ ناخدا حرکت کنید و این مرکزخرید را روبه‌روی جهاد دانشگاهی بندرعباس پیدا می‌کنید. هنگامی که وارد مرکزخرید نخیل‌سنتر می‌شوید مغازه‌های زیادی را مشاهده می‌کنید که در آن‌ها تنوع اجناس و محصولات برند موج می‌زند. از محصولات مهم این مرکزخرید می‌توان به پوشاک مردانه، زنانه، پوشاک کودکان، کیف و کفش‌های متنوع، لوازم بهداشتی و آرایشی در بهترین برندهای موجود، بدلیجات، لوازم تزئینی و دکوری، عطر، مواد غذایی، خوراکی‌های خوشمزه و... در انواع برندهای داخلی و خارجی اشاره کرد. هنگامی که در این بازار قدم می‌زنید و ویترین مغازه‌های گوناگون را تماشا می‌کنید می‌توانید کالای موردنظر خود را پیدا کنید و یک خرید خوب و باکیفیت در این مرکزخرید شیک داشته‌باشید.

مجتمع تجاری رویال یک بندرعباس

حالا نوبت این است که برویم سراغ معروف‌ترین مجتمع تجاری بندرعباس که مجتمع تجاری رویال نام دارد و در شهر بندرعباس دو شعبه دارد. مجتمع تجاری رویال1 همانند دیگر مراکز خرید تنوع جنس و محصول زیادی دارد که در خود مغازه‌های زیادی جای داده‌ است. برای رفتن به مجتمع تجاری رویال یک باید به سمت بولوار امام‌خمینی حرکت کنید سپس نمای سفید مجتع تجاری رویال یک در برابر دیدگان شما ظاهر می‌شود. در این مرکز تجاری کالاهایی مانند پوشاک، لوازم بهداشتی و آرایشی، انواع کیف‌وکفش و .... به راحتی پیدا می‌کنید.

مجتمع تجاری رویال دو بندرعباس

برای رفتن به مجتمع تجاری رویال 2 باید به سمت میدان‌شهدا و بعد به طرف بولوار امام حرکت کنید تا به مجتمع تجاری رویال2 برسید. این مجتمع تجاری با مجتمع تجاری رویال یک تفاوت دارد. باید بگوییم مجتمع تجاری رویال2 بورس گوشی‌تلفن ‌همراه و لوازم‌جانبی گوشی است که اگر قصد خرید گوشی در بندرعباس دارید پیشنهاد می‎کنیم به این مرکزتجاری سری بزنید و یک چرخی میان مغازه‌های گوشی‌فروشی بزنید. در این مرکزتجاری تنوع گوشی و محصولات جانبی گوشی را می‌توانید مشاهده کنید و حتی از قیمت گوشی‌ها در مارک‌های مختلف مطلع شوید.

مرکز خرید نیلی بندرعباس

 nili shopping mall bandar abbas

آخرین مرکز خریدی که قصد داریم در این مقاله به شما معرفی کنیم، مرکز خرید نیلی است. برای رفتن به مرکزخرید نیلی باید به سمت میدان 17 شهریور حرکت کنید و ساختمان سفید رنگ این مرکز تجاری که در شب دارای نورپردازی‌های آبی است از دور نمایان است و شما را به قدم زدن در این بازار دعوت می‌کند. مرکزخرید نیلی همانند دیگر مراکز خرید بندرعباس دارای واحدهای تجاری زیادی است که تنوع جنس و محصول در این مرکزخرید هم بالا است. از محصولات مهمی که پشت ویترین مغازه‌های این مرکزتجاری به نمایش گذاشته می‌شود می‌توان به انواع کیف ‌و کفش، پوشاک مختلف، لوازم بهداشتی و آرایشی، سوغات و صنایع‌دستی جنوب اشاره کرد.

نوشته های مشابه
دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز