ورود
tehran to madrid flight
برقراری مجدد پروازهای هفتگی در مسیر تهران-مادرید

ایران ایر پس از 17 سال پروازهای تهران-مادرید را از سرمی گیرد

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...

سفارت جمهوری اسلامی ایران در اسپانیا از برقراری مجدد پروازهای هفتگی در مسیر تهران-مادرید تهران پس از 17 سال خبر داد.

به دنبال مجموعه ای از اقدامات ، تلاش ها و رایزنی های صورت گرفته توسط سفارت ایران در اسپانیا از طریق هماهنگی با سازمان هواپیمایی کشوری ایران، ایران ایر (هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران) و نیز نهادهای اسپانیایی، مجوز پروازهای عادی و هفتگی این شرکت هواپیمایی در مسیر تهران- مادرید- تهران صادر شده است.

بر این اساس ، ایران ایر اولین پرواز خود در مسیر تهران - مادرید را در تاریخ 2 سپتامبر انجام خواهد داد و قرار است یک پرواز در هفته (چهارشنبه) از تهران به مادرید و برعکس انجام دهد.

سفارت ایران در مادرید رایزنی های گسترده ای را برای از سرگیری پروازها که از سال 2001 به حالت تعلیق درآمده بود، انجام داده تا امکانات جا به جایی ایرانیان مقیم اسپانیا را فراهم کند و به توسعه صنعت گردشگری و ارتباط بیشتر بین دو کشور کمک کند.

امید می رود که این گام مهم در روابط دوجانبه بتواند به تقویت پیوندهای بین دو ملت و توسعه همکاری های اقتصادی متقابل کمک کند.

منبع: Iran Air to resume Tehran-Madrid flights

نوشته های مشابه
 • راهنمای سفر به تهران

  اگر اولین‌بار است به تهران سفر می‌کنید، اگر قصد سفر به تهران را دارید اما از چندوچون آن مطلع نیستید، اگر به دنبال فرصتی برای شناخت بیشتر و بهتر پایتخت کشورمان هستید، اگر تهران برایتان یک مقصد ایده‌آل است، خواندن راهنمای سفر به تهران را از دست ندهید!

 • بهترین بوتیک هتل‌ های جهان

  سپری‌کردن تعطیلات در بهترین بوتیک هتل‌های جهان و دیدن جاذبه‌های گردشگری کشورهای مختلف خواسته‌ی ایده‌آلی است. در کشورمان ایران، بوتیک هتل‌ها بیشتر حال‌وهوای تاریخی و فرهنگی دارند، اما در دیگر کشورهای دنیا این‌گونه نیستند و گردشگران با تنوع بالایی از فضاها و خدمات روبه‌رو می‌شوند.

 • همه‌چیز درباره یک بوتیک هتل

  چه جزییاتی می‌تواند یک سفر عادی را برای شما، به یک سفر خاص و ویژه تبدیل کند؟ طبیعت‌گردی و کمپ‌زدن در دشت‌های سرسبز؟ یا اقامت در یک بوتیک هتل جذاب با حال‌وهوای تاریخی و فرهنگی؟ اگر جزو دسته دوم هستید، خواندن این مقاله برای شما از اوجب واجبات است!

دیدگاهتان را بنویسید
۷۰۰هزار تومن تخفیف با نصب اپلیکیشن یوتراوز
پرواز داخلی پرواز خارجی رزرو هتل
امکانات