ورود
Travel restrictions in Iraq

سازمان هواپیمایی کشوری عراق از اعمال محدودیت‌های جدید سفر خبر داد

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...
 • تعداد کلمات

سازمان هواپیمایی کشوری عراق اطلاعیه جدیدی را خطاب به تمامی شرکت‌های هواپیمایی فعال در عراق در خصوص محدودیت سفر به برخی کشورها صادر کرد.

مطابق با اطلاعیه جدید، سازمان هواپیمایی کشوری عراق به اطلاع می‌رساند که بنا به تصمیم شورای وزیران، سفر به کشورهای بریتانیا، آفریقای جنوبی، استرالیا، دانمارک، هلند، بلژیک، ایران و ژاپن تا اطلاع ثانوی ممنوع است و کلیه مسافران ورودی از کشورهای فوق به جز اتباع عراقی اجازه ورود نخواهند یافت. اتباع عراقی که از این کشورها وارد شوند نیز ملزم به گذراندن 14 روز قرنطینه در مکان‌هایی که به این منظور مشخص شده، هستند. همچنین، مسافران عراقی ورودی از این کشورها به مدت دو هفته اجازه هیچ نوع ارتباطی با دیگران را نخواهند داشت تا زمانی که نتیجه کلیه آزمایش‌های پی‌سی‌آر عدم ابتلای آن‌ها به کووید-19 را تایید کند، و نیز در خصوص وضعیت سلامت و شیوع زنجیره ویروس در سطح منطقه‌ای و بین‌المللی شفاف‌سازی شود.

این اعلامیه از لحظه صدور تا اطلاع ثانوی معتبر است.

نوشته های مشابه
 • مسائل ایمنی مرتبط با کرونا

  ایده های تعطیلات تابستانی زیر قیمت و معاملات لحظه آخری را فراموش کنید - ایمنی اکنون به اولویت اصلی شکل دادن برنامه های تعطیلات خارج از کشور در ماه های آینده تبدیل شده است.

 • پاسپورت نیوزیلند

  مطابق با آخرین رتبه‌بندی جهانی، در‌حال‌حاضر پاسپورت نیوزلند معتبرترین گذرنامه دنیا است. شاخص اعتباربندی گذرنامه‌ها، میزان قدرت گذرنامه ها را از حیث مدت زمان صدور، محدودیت‌های ویزا، تغییرات قانونی و مقررات ورود به یک کشور فهرست می کند.

 • موافقت‌نامه سازمان جهانی گردشگری

  سازمان جهانی گردشگری قبل از برگزاری نشست گروه جی20 (G20) متشکل از بزرگترین اقتصادهای دنیا، که بخش ویژه‌ای را به گردشگری اختصاص می‌دهد، یادداشت تفاهمی را با انجمن بین‌المللی حمل‌ونقل هوایی (IATA) امضا کرد، زیرا هر دو طرف برای ازسرگیری گردشگری بین‌المللی با یکدیگر همکاری می‌کنند. موافقت‌نامه جدید با تاکید بر جایگاه خاص سازمان جهانی گردشگری به عنوان پلی بین مجموعه سازمان ملل و بخش خصوصی، بر افزایش اعتماد مشتریان به سفر و در کانون توجه قرار گرفتن پایداری در دوران بازیابی شرایط و رشد در آینده تمرکز خواهد کرد.

خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز