ورود
فرودگاه گلبهار مشهد

فرودگاه گلبهار مشهد

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
  • ...
  • ...
  • تعداد کلمات

فرودگاه تفریحی گلبهار مشهد در نزدیکی مشهد و در حومه شهر گلبهار قرار دارد و رویای خلبان شدن را برای همه ما آسان کرده‌ است. اگر شما هم می‌خواهید لذت خلبانی یک هواپیمای فوق سبک را در آسمان مشهد تجربه کنید، خواندن مطلب زیر را از دست ندهید.

فرودگاه خصوصی گلبهار مشهد یک فرودگاه تفریحی‌ست. این فرودگاه که از آذر ماه ۱۳۹۰ در شهر گلبهار آغازِ به کار کرد، در حومه شهر (نسبتا) جدید گلبهار قرار دارد و با طول باندی به وسعت ۳۳۰۰ فوت، چهار خروجی، آشیانه، رمپ و ظرفیت ۷۰ فروند هواپیمای شخصی، آموزشی و ناوبری، یکی از جاهای دیدنی تفریحی مشهد است. 


بلیط هواپیما، ارزان‌تر از همه‌جامقایسه قیمت و خرید


لیستی از آنچه درباره فرودگاه گلبهار مشهد می‌خوانید:


فرودگاه گلبهار مشهد کجاست؟

فرودگاه تفریحی - خصوصی گلبهار مشهد برای تجربه پرواز با هواپیماهای فوق سبک یک انتخاب عالی‌ست.

  • آدرس: 35 کیلومتری شمال غرب مشهد، حومه گلبهارچگونه از مشهد به فرودگاه گلبهار برویم؟

از بلوار آزادی مشهد وارد بزرگراه مشهد - چناران شوید و به سمت شهر جدید گلبهار حرکت کنید. با عبور از روستاهای ساغروان، عبدل آباد و بهاباد وارد شهر گلبهار شوید و بعد از گذشتن از بلوار مولوی و بلوار سعدی به میدانی می‌رسید که در آنجا مسیر فرعی فرودگاه گلبهار مشخص شده‌ است.


خدمات فرودگاه تفریحی گلبهار مشهد

فرودگاه آموزشی تفریحی گلبهار

در فرودگاه خصوصی و تفریحی گلبهار مشهد، اردوهای علمی و آموزشی برگزار می‌شود و پرواز برای عموم آزاد است. این فرودگاه در واقع خدمات پروازهای تفریحی را به تورهای گردشگری ارائه می‌دهد. گردشگران و زائرانی که به مشهد سفر می‌کنند، می‌توانند از این تجربه متفاوت لذت ببرند. مدت زمان پروازهای تفریحی ۱۰ دقیقه است.

در فرودگاه گلبهار مشهد می‌توانید از پرواز خود عکس‌ها و فیلم‌های بسیار باکیفیت تهیه کنید و برای بسیاری از مناسبت‌ها مانند تولد و سالگرد ازدواج از این سوپرایز خاص استفاده کنید. (البته لازم به ذکر است که برای این فیلم‌ها و عکس‌ها باید هزینه جداگانه بپردازید).

فرودگاه خصوصی و آموزشی تفریحی گلبهار

کافی‌شاپ فرودگاه تفریحی گلبهار، یکی دیگر از جذابیت‌های آن است. چه چیزی بهتر از این که بعد از تجربه پرواز، در گوشه‌ای دنج بنشینید و تجربه دل‌نشین پرواز خود را مرور کنید. از جمله خدمات دیگری که در این فرودگاه تفریحی ارائه می‌شود تمام خدمات فرودگاهی مانند سوخت‌رسانی، کنترل پرواز و ایمنی زمینی است.


آموزش خلبانی در فرودگاه تفریحی گلبهار

اطلاعات دریافت مدرک خلبانی در فرودگاه گلبهاراز دیگر خدمات جالب و شگفت‌انگیز فرودگاه خصوصی و تفریحی گلبهار، آموزش خلبانی هواپیماهای شخصی است که بعد از اتمام دوره آموزش می‌توانید برای پروازهای داخلی مدرک پروازی بگیرید.


خدمات فنی در فرودگاه تفریحی گلبهار مشهد

در این فرودگاه همیشه تیمی فنی حاضر به کار هستند تا در صورت بروز مشکلات فنی، به کمک شما بیایند. برای خرید هواپیماهای سبک و فوق سبک، تامین قطعات آنها، مشاوره با کارخانه‌های هواپیما‌سازی و گرفتن مجوز ورود از سازمان هواپیمایی کشوری می‌توانید از متخصصین فرودگاه گلبهار مشهد کمک بگیرید.

❌ در فرودگاه گلبهار مشهد بیماران قلبی و خانم‌های باردار مجاز به پرواز نیستند.


شماره تماس و هزینه پرواز تفریحی فرودگاه گلبهار

فرودگاه خصوصی گلبهار

تمامی پروازهای تفریحی در فرودگاه گلبهار مشهد با هواپیماهای فوق سبک، 2 نفر ظرفیت دارند (خلبان + یک مسافر).


شماره تماس:

برای هماهنگی‌رزرو پرواز، عکاسی، فیلم‌برداری، مراسم سوپرایز و جشن تولد در فرودگاه گلبهار مشهد می‌توانید با شماره 09153255661 (آقای محمدزاده) تماس بگیرید.


هزینه:

هزینه 10 دقیقه پرواز با هواپیمای فوق سبک در فرودگاه گلبهار مشهد برای هر نفر 700 هزار تومان است.فرودگاه تفریحی گلبهار

پرواز یکی از هیجان‌انگیزترین چیزهایی‌ست که می‌توانید در سفر به مشهد تجربه کنید. البته خیلی از شما، تجربه📌 پرواز خارجی و داخلی را داشته‌اید؛ اما پرواز با هواپیماهای فوق سبک که تنها دو سرنشین دارند، قطعا تجربه‌ شگفت‌آوری برای شماست. فرودگاه گلبهار مشهد اولین فرودگاه خصوصی است که این امکان را به مسافران مشهد می‌دهد. امیدواریم به زودی با خلبانان کاربلد فرودگاه گلبهار مشهد، به اوج آسمان بروید و کلان‌شهر مشهد و گلبهار زیبا را از بالا ببینید.

سوالات متداول

آدرس پیج فرودگاه گلبهار مشهد در اینستاگرام چیست؟

golbahar.airport@

هزینه پرواز تفریحی در فرودگاه تفریحی گلبهار چقدر است؟

هزینه 10 دقیقه پرواز برای هر نفر 700 هزار تومان است.

سن مجاز برای پروازهای تفریحی در فرودگاه گلبهار مشهد چقدر است؟

سن مجاز برای پرواز در این فرودگاه بین 9 تا 65 سال است.

نوشته های مشابه
دیدگاهتان را بنویسید
خرید راحت با اپلیکیشن یوتراوز