آدرس هتل :آران و بیدگل ، میدان امام خمینی ، خیابان سیدالشهدا ، نینوا ششم ، مجموعه اقامتی تاریخی بنی طبا
نکات مهم اقامتگاه بومگردی خانه صفا کاشان
 • کمپین ویژه تابستان با اقامت در هتل مجلل درویشی، هر شب به قید قرعه یک اتاق، هدیه اقامت رایگان هتل را دریافت نمایید
 • هزینه اقامت کودک زیر دوسال رایگان می‌باشد.
اتاق‌های قابل رزرو
نام اتاق
ظرفیت: 2 نفر
قیمت برای 1 شب
100،000تومان
نام اتاق
ظرفیت: 2 نفر
قیمت برای 1 شب
100،000تومان
نام اتاق
ظرفیت: 2 نفر
قیمت برای 1 شب
100،000تومان
امکانات اقامتگاه بومگردی خانه صفا کاشان
موقعیت مکانی اقامتگاه بومگردی خانه صفا کاشان
 • فاصله تا شهرزیرزمین ...۹ دقیقه با خودرو (۶ کیلومتر و ۱۰۸ متر)
 • فاصله تا پایانه مسا ...۱۰ دقیقه با خودرو (۷ کیلومتر و ۸۲۲ متر)
 • فاصله تا خیابان بهش ...۱۳ دقیقه با خودرو (۸ کیلومتر و ۹۳۱ متر)
 • فاصله تا سینما بهمن ...۱۱ دقیقه با خودرو (۹ کیلومتر و ۴۸ متر)
 • فاصله تا خیابان اما ...۱۱ دقیقه با خودرو (۹ کیلومتر و ۵۵۷ متر)
 • فاصله تا بیمارستان ...۱۲ دقیقه با خودرو (۹ کیلومتر و ۹۶۳ متر)
 • فاصله تا خیابان باب ...۱۳ دقیقه با خودرو (۱۰ کیلومتر و ۱۲۶ متر)
 • فاصله تا بیمارستان ...۱۳ دقیقه با خودرو (۱۰ کیلومتر و ۱۹۱ متر)
 • فاصله تا تیمچه امین ...۱۳ دقیقه با خودرو (۱۰ کیلومتر و ۴۸۸ متر)
 • فاصله تا رستوران ان ...۱۳ دقیقه با خودرو (۱۰ کیلومتر و ۷۰۰ متر)
 • فاصله تا بازار تاری ...۱۳ دقیقه با خودرو (۱۰ کیلومتر و ۸۳۷ متر)
 • فاصله تا رستوران سن ...۱۳ دقیقه با خودرو (۱۰ کیلومتر و ۸۳۷ متر)
 • فاصله تا روستای ابی ...۱۴ دقیقه با خودرو (۱۰ کیلومتر و ۹۳۶ متر)
 • فاصله تا مسجد و مدر ...۱۴ دقیقه با خودرو (۱۰ کیلومتر و ۹۳۸ متر)
 • فاصله تا خانه تاریخ ...۱۴ دقیقه با خودرو (۱۱ کیلومتر و ۴۴۳ متر)
 • فاصله تا حمام تاریخ ...۱۵ دقیقه با خودرو (۱۱ کیلومتر و ۷۰۲ متر)
 • فاصله تا خانه تاریخ ...۱۵ دقیقه با خودرو (۱۱ کیلومتر و ۷۳۱ متر)
 • فاصله تا خانه تاریخ ...۱۵ دقیقه با خودرو (۱۱ کیلومتر و ۷۴۸ متر)
 • فاصله تا ایستگاه را ...۱۳ دقیقه با خودرو (۱۲ کیلومتر و ۶۰۲ متر)
 • فاصله تا تپه سیلک ک ...۱۸ دقیقه با خودرو (۱۴ کیلومتر و ۸۶۶ متر)
 • فاصله تا باغ فین۲۱ دقیقه با خودرو (۱۷ کیلومتر و ۸۳۰ متر)
 • فاصله تا چشمه سلیما ...۲۲ دقیقه با خودرو (۱۸ کیلومتر و ۳۴ متر)
 • فاصله تا حمام فین۲۲ دقیقه با خودرو (۱۹ کیلومتر و ۱۹۷ متر)
 • فاصله تا مجموعه تار ...۳۴ دقیقه با خودرو (۳۹ کیلومتر و ۶۴۸ متر)
 • فاصله تا مشهد اردها ...۴۲ دقیقه با خودرو (۴۶ کیلومتر و ۹۵۳ متر)
 • فاصله تا آرامگاه سه ...۴۴ دقیقه با خودرو (۴۹ کیلومتر و ۲۹۵ متر)
قوانین و مقرارت هتل
نرخ میهمان خارجی (غیرعرب زبان)نا مشخص
نرخ میهمان خارجی (عرب زبان)نا مشخص
بازه سنی اقامت رایگان کودکاننا مشخص
بازه سنی برای اقامت با هزینه نیم‌بهانا مشخص
پذیرش خانم مجردنا مشخص
قوانین صیغه‌نامهنا مشخص
درباره اقامتگاه بومگردی خانه صفا کاشان

اقامتگاه بومگردی خانه صفا کاشان، خانه‌ای تاریخی متعلق به 350 سال پیش و مربوط به دوره حکومت صفویه است که در حوالی شهر کاشان و در منطقه آران و بیدگل قرار گرفته است. این اقامتگاه به‌عنوان تنها اقامتگاه بومگردی آران و یبدگل، در دوران حکومت قاجاریان مرمت شد و به‌عنوان بازار پارچه‌فروشی مورد استفاده قرار گرفت.

در حال حاضر، اقامتگاه بومگردی خانه صفا کاشان با دارا بودن 7 اتاق در 2 طبقه، ظرفیت پذیرایی از 42 گردشگر را دارد. در تمام اتاق‌های این اقامتگاه صبحانه به‌صورت رایگان سرو می‌شود. لازم است بدانید که اتاق‌های این اقامتگاه، به‌صورت کف‌خواب در اختیار مهمانان قرار می‌گیرد و تخت‌خواب ندارد. همچنین به دلیل تلاش برای حفظ معماری سنتی و قدیمی این خانه، در هیچکدام از اتاق‌ها حمام و سرویس بهداشتی تعبیه نشده و مهمانان باید از حمام و سرویس بهداشتی مشترک استفاده کنند.

در کنار این موارد؛ فضای صمیمی و آرام اقامتگاه بومگردی خانه صفا کاشان و معماری بی‌نظیر آن با در و پنجره‌هایی چوبی و حوض مرکزی حیاط که توسط درختان سرسبز و بلند محاصره شده است، باعث شده تا هرساله، گردشگران زیادی از سراسر دنیا، این اقامتگاه را انتخاب کرده و روزهای اقامت خود در کاشان را در فضای آرام و صمیمی اقامتگاه بومگردی خانه صفا کاشان، سپری کنند.

لازم به ذکر است که در ورودی بعضی از اتاق‌های این اقامتگاه و سایر فضاهای آن، چند پله تعبیه شده است که افراد سالمند و توان‌یاب، باید این مسئله را درنظر بگیرند.

 

امکانات و خدمات اقامتگاه بومگردی خانه صفا کاشان

رستوران اقامتگاه بومگردی خانه صفا کاشان، با استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه 1، می‌تواند طعم فراموش نشدنی از غذاهی سنتی و بومی کاشان، مثل؛ کوفته آب سماق کاشانی، جوجویی تاس کباب، چلو دیزی، آبگوشت لوبیا سفید، و... را در ذهن شما ثبت کند. برای استفاده از خدمات این رستوران، باید از روز قبل، سفارش خود را با پرسنل اقامتگاه هماهنگ کنید.

همچنین کافی‌شاپ این اقامتگاه نیز، فضای مناسبی است تا بعد از پشت سر گذاشتن یک روز شلوغ و هیجان‌انگیز در میان جاهای دیدنی کاشان، چند دقیقه‌ای همراه با سرو انواع نوشیدنی‌های سرد و گرم و عصرانه‌های لذیذ، استراحت کرده و خستگی از تن به در کنید.

اما یکی از جذاب‌ترین قسمت‌های اقامتگاه بومگردی خانه صفا، فروشگاه صنایع دستی آن است که با ارائه هنر دست هنرمندان توانمند ایرانی، فضای مناسبی برای خرید سوغاتی یا یادگاری‌های سفر به کاشان به‌حساب می‌آید.

یکی دیگر از خدماتی که به مهمانان این هتل ارائه می‌شود، تورهای گردشگری یک روزه است که یکی از محبوب‌ترین آن‌ها برای گردشگران، تور یک‌روزه کویر مرنجاب و دریاچه نمک است که در نزدیکی اقامتگاه بومگردی خانه صفا کاشان قرار دارد.

سایر خدمات این اقامتگاه نیز شامل مواردی چون، سیستم سرمایشی و گرمایشی مناسب، پارکینگ، اینترنت پرسرعت رایگان، تاکسی سرویس، صرافی، پذیرش 24 ساعته، خدمات تهیه بلیط و صندوق امانات، می‌شود.

 

آدرس و شماره تلفن اقامتگاه بومگردی خانه صفا کاشان

اقامتگاه بومگردی خانه صفا کاشان در حوالی خیابان امام خمینی شهرستان آراد و بیدگل و در فاصله 10 کیلومتری کاشان قرار گرفته است که دسترسی به جاذبه‌های گردشگری کاشان را کمی دشوار می‌کند؛ اما از سوی دیگر دسترسی به جاذبه‌های دیگری مثل غار تاریخی نیاسر، شهر زیرزمینی نوش‌آباد، کویر مرنجاب، دریاچه نمک و جزیره سرگردان در دریاچه نمک را برای گردشگران آسان‌تر کرده است.

فاصله این اقامتگاه تا پایانه مسافربری آران و بیدگل؛ 6 دقیقه، تا فرودگاه کاشان؛ 30 دقیقه و تا ایستگاه راه‌آهن کاشان، نزدیک به 20 دقیقه رانندگی، تخمین زده می‌شود.

همچنین مهمانان این اقامتگاه برای بازدید از مجموعه باغ و حمام فین کاشان، به‌عنوان معروف‌ترین جاذبه گردشگری این شهر، باید مسافتی حدودا 21 کیلومتری را پشت سر بگذارند که برابر با 32 دقیقه رانندگی، برآورد می‌شود.

در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر در مورد اقامتگاه بومگردی خانه صفا کاشان، همکاران ما در یوتراوز با تلفن 1548، آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.

 

رزرو اقامتگاه بومگردی خانه صفا کاشان

کویر مرنجاب یکی از جاذبه‌های طبیعی زیبایی است که می‌توانید در سفر به کاشان، از آن بازدید کنید. این کویر در نزدیکی شهرستان آراد و بیدگل و در فاصله 1 ساعته از آن قرار گرفته است و یکی از محبوب‌ترین مقاصد تفریحی برای گردشگران به‌شمار می‌آید.

این کویر در دل خود، کاروان‌سرایی دارد که از دوران حکومت شاه عباس صفوی به یادگار مانده و در حال حاضر به‌عنوان جاذبه گردشگری مورد بازدید علاقه‌مندان به تاریخ و معماری سنتی ایران قرار می‌گیرد. کویر مرنجاب در هر فصلی زیبا است اما اگر قصد بازدید از آن را دارید، پیشنهاد می‌کنیم فصل پاییز و زمستان را انتخاب کنید تا از گرمای طاقت‌فرسای کویر در امان باشید.

اگر قصد سفر به کاشان و اقامت در خانه‌های تاریخی این شهر را دارید پیشنهاد ما برای داشتن اقامتی آرام و دلنشین در فضایی زیبا و تاریخی، اقامتگاه بومگردی خانه صفا است که می‌تواند خاطره خوشی را از سفر به کاشان در ذهن شما به یادگار بگذارد.

برای رزرو اینترنتی اتاق در اقامتگاه بومگردی خانه صفا کاشان، می‌توانید با استفاده از امکان رزرو اینترنتی هتل در سایت یوتراوز، اتاق موردنظر خود را رزرو کرده و از امتیازات ویژه‌ای مثل پشتیبانی 24 ساعته در تمام روزهای هفته بهره‌مند شوید.

همچنین، در صورت تمایل به رزرو تلفنی اتاق در اقامتگاه بومگردی خانه صفا کاشان، می‌توانید با شماره 1548 تماس بگیرید تا همکاران ما در یوتراوز، همراه شما باشند.