ورود
Meraj Airlines flights to najaf

پروازهای مسیر مشهد نجف و تهران نجف دوباره برقرار شد

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...

یومگ / معاون بازرگانی هواپیمایی معراج در گفتگو با خبرنگاران گفت: مسیرهای دو طرفه تهران، نجف، تهران و مشهد، نجف، مشهد به صورت هفتگی؛ دوباره برقرار شده اند.

کاپیتان عسگری گران معاون بازرگانی معراج ضمن اعلام این خبر گفت: پرواز های هواپیمایی معراج به مقصد نجف در هفته 2 مرتبه از هر دو مبداء تهران و مشهد صورت می گیرد.

مسافران این پرواز ها مطابق پروتکول های بهداشتی اعلام شده ستاد مقابله با کرونا می بایست حتما تست منفی آزمایش پی سی آر خود را برای سوار شدن به هواپیما ارائه نمایند.


منبع: مجله گردشگری یوتراوز

نوشته های مشابه
 • راهنمای سفر به تهران

  اگر اولین‌بار است به تهران سفر می‌کنید، اگر قصد سفر به تهران را دارید اما از چندوچون آن مطلع نیستید، اگر به دنبال فرصتی برای شناخت بیشتر و بهتر پایتخت کشورمان هستید، اگر تهران برایتان یک مقصد ایده‌آل است، خواندن راهنمای سفر به تهران را از دست ندهید!

 • بهترین بوتیک هتل‌ های جهان

  سپری‌کردن تعطیلات در بهترین بوتیک هتل‌های جهان و دیدن جاذبه‌های گردشگری کشورهای مختلف خواسته‌ی ایده‌آلی است. در کشورمان ایران، بوتیک هتل‌ها بیشتر حال‌وهوای تاریخی و فرهنگی دارند، اما در دیگر کشورهای دنیا این‌گونه نیستند و گردشگران با تنوع بالایی از فضاها و خدمات روبه‌رو می‌شوند.

 • همه‌چیز درباره یک بوتیک هتل

  چه جزییاتی می‌تواند یک سفر عادی را برای شما، به یک سفر خاص و ویژه تبدیل کند؟ طبیعت‌گردی و کمپ‌زدن در دشت‌های سرسبز؟ یا اقامت در یک بوتیک هتل جذاب با حال‌وهوای تاریخی و فرهنگی؟ اگر جزو دسته دوم هستید، خواندن این مقاله برای شما از اوجب واجبات است!

۷۰۰هزار تومن تخفیف با نصب اپلیکیشن یوتراوز
پرواز داخلی پرواز خارجی رزرو هتل
امکانات