ورود
اصفهان پیشنهاد نیویورک تایمز

اصفهان؛ یکی از ۵۲ مکان دوست‌داشتنی دنیا در ۲۰۲۱ به روایت نیویورک تایمز

زمان برای مطالعه 2 دقیقه
 • ...
 • ...

روزنامه معتبر نیویورک تایمز شهر اصفهان ایران را یکی از ۵۲ مکان دوست‌داشتنی دنیا در سال ۲۰۲۱ دنیا معرفی کرد که مردم باید بروند و از نزدیک تماشا کنند.

مدیران نیویوزک تایمز در پایان یکی از سیاه‌ترین سال‌های تاریخ معاصر از مخاطبان و خوانندگان خود خواستند جاهایی را که خودشان دوست داشته‌اند و دوست دارند رفتن به آنجا را به دیگران هم پیشنهاد دهند معرفی کنند. در پایان بیش از ۲۰۰۰ پیشنهاد رسید و از میان آنها ۵۲ گزینه برگزیده شد.مرور این پیشنهادها بیش از هر چیز دیگر نشان می‌دهد دنیا هنوز زیبایی‌هایش را دارد و شاید سال ۲۰۲۱ منتظر است مردم به چشم‌اندازها، شهرها، مناطق گردشگری و دیگر مکان‌های آن سر بزنند و دوباره رونق را به همه جا بازگردانند.
تنها نماینده ایران در این فهرست، شهر زیبا و تاریخی اصفهان است که آن را یک ایرانی‌ ساکن واشنگتن به دیگران پیشنهاد داده است؛ کسی که دست‌کم هر سال یک بار به اصفهان سر می‌زد و پیش پدربزرگ و مادربزرگش می‌ماند. هر چند او دو سال پیش پدربزرگ خود را از دست داد و آمدن دانلد ترامپ و شیوع گسترده کرونا هم باعث شد راه رفت و آمدش به ایران و اصفهان سخت‌تر از گذشته شود. 

منبع: همشهری آنلاین

نوشته های مشابه
 • راهنمای سفر به تهران

  اگر اولین‌بار است به تهران سفر می‌کنید، اگر قصد سفر به تهران را دارید اما از چندوچون آن مطلع نیستید، اگر به دنبال فرصتی برای شناخت بیشتر و بهتر پایتخت کشورمان هستید، اگر تهران برایتان یک مقصد ایده‌آل است، خواندن راهنمای سفر به تهران را از دست ندهید!

 • بهترین بوتیک هتل‌ های جهان

  سپری‌کردن تعطیلات در بهترین بوتیک هتل‌های جهان و دیدن جاذبه‌های گردشگری کشورهای مختلف خواسته‌ی ایده‌آلی است. در کشورمان ایران، بوتیک هتل‌ها بیشتر حال‌وهوای تاریخی و فرهنگی دارند، اما در دیگر کشورهای دنیا این‌گونه نیستند و گردشگران با تنوع بالایی از فضاها و خدمات روبه‌رو می‌شوند.

 • همه‌چیز درباره یک بوتیک هتل

  چه جزییاتی می‌تواند یک سفر عادی را برای شما، به یک سفر خاص و ویژه تبدیل کند؟ طبیعت‌گردی و کمپ‌زدن در دشت‌های سرسبز؟ یا اقامت در یک بوتیک هتل جذاب با حال‌وهوای تاریخی و فرهنگی؟ اگر جزو دسته دوم هستید، خواندن این مقاله برای شما از اوجب واجبات است!

۷۰۰هزار تومن تخفیف با نصب اپلیکیشن یوتراوز
پرواز داخلی پرواز خارجی رزرو هتل
امکانات